28 Mayıs 2014

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabıda Deformasyon Oluştu.

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım King Paolo Marka ayakkabının aldıktan 4 ay sonra arka kısımdaki dikişleri söküldü, süngerleri ortaya çıktı. 1 yıl garantisi olan 170 TL'ye aldığım ayakkabıyı incelenmesi için Ayakkabı Dünyası'na verdim. Ürün değişimi için olumsuz cevap aldım. Hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler, yardımcı olmadılar.

Üneys 668 Okunma

Cevaplar

  • Üneys 30 Mayıs 2014

    1 yıl Garantisi olan ayakkabının 4. ayda dikişlerinin sökülmesi sizce normalse, tavsiyem 1 Yıl garanti vermeyin. Ayakkabı gönderdiğim gibi gelmiş. Cevabınız tatmin edici değil. Müşteri kaybettiniz.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; ''2471741'' Numaralı şikayete ilişkin olarak;'' Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmeye alınmış olup, yapılan incelemede üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön