Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabı 3 Gün Giyilebildi!

Zafer Ş. |

Sincan Ayakkabı Dünyası mağazasından alığım çocuk spor ayakkabısı, yürüme esnasında cırt cırtları açılıyordu. Ayakkabıyı alalı 1 ay oldu fakat 3 gün bile giyemedi. Mağazaya faturası ile başvurdum. Ayakkabıları müşteri hizmetlisine teslim ettim. Üretici firmaya göndereceklerini ve 1 hafta sonra teslim almamı söyledi.

Gidip teslim aldığımda firmanın yazmış olduğu kağıdı ve ayakkabıyı verdiğim gibi değişim olmadan teslim aldım. Yazılana göre şikayetin üretim aşamasından kaynaklanmadığı yazılmış ve ürünün yenisi ile değişim yapılamayacağı tarafıma yazılı olarak bildirildi. 100 TL verdiğim ayakkabıyı oğlum şimdi kullanamıyor.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer Ş.
  19 Ekim
  09:18

  halen devam ediyorlar.cevap yok
  iletişime geçmediler.

 • Zafer Ş.
  06 Ekim
  21:10

  cevabı zaten kağıda yazıp ayakkabı ile geri gönderdiniz.Bunu biliyorum. aynısını tekrar siteye göndermeniz hiç olmamış.

 • Zafer Ş.
  06 Ekim
  21:06

  ayakkabı dünyasından aldığın nike marka spor ayakkabının fermateksi tutmuyor .yürürken açılıyor bunu aldığım firma müşteri temsilcisi de onayladı değişmesinin gerekli olduğunu söyledi hatta inceledi de ve anlam veremedi halen neden inat ediyorlar anlamadım.

 • 02 Ekim
  17:10

  Sayın "Şikayet Var" yetkilileri;

  2024684 - Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabı 3 Gün Giyilebildi! Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de şikayetin Nike iade kriterlerine uygun olmadığı, üründe hata bulunmadığı tespit edilmiştir.
  Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımla.

  Kezban AKSANCAK
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  Kezban@ayakkabidunyasi.com.tr

 • Zafer Ş.
  29 Eylül
  23:35

  şikayet var sitesinden 23.09.2013 tarihli e posta da firmanın irtibata geçeceği söylenmiş fakat daha irtibat taraflarından sağlanmamıştır.

 • Zafer Ş.
  29 Eylül
  23:30

  bence firmaların satışını etkileyen firmaya ürün sağlayan diğer firmaların tüketicilerin sorunları ile doğrudan ilgilenmememsidir.soruna çözüm bulmak istemiyorlar bence.Firmaları zor duruma sokuyorlar.