Ayakkabı Dünyası'na Tamire Gönderdiğim Ayakkabım Olduğu Gibi Geldi.

Alaattin T. |

Adana Optimum Ayakkabı Dünyası'nın ürünü satarken övmesi hiçbir şekilde bir şey olmayacağını anlatıp ürünü getirdiğimde ise yüzlerini asıp umursamamaları çok kötü. Hatta oradaki erkek görevli ayakkabıya bakmak için çıkardı ve delik olan kısmı parmağını içten geçirerek dahada genişletti.

Ayakkabının deforme olan kısmı daha kötü oldu ayakkabıyı iade için bırakmam için bayana yönlendirdi oradaki bayan bana hoş geldiniz diyerek güzelce karşıladı ancak ayakkabım garantiye gidecek yeni ürün değil dediğim'de yüz ifadesi değişti umursamaksızın konuşarak ürünü aldı 12.01.2014'de bıraktım ayakkabım olduğu gibi gelmiş tamir bile edilmemiş. Tamirini istiyorum ayakkabım orada halen tamirini istiyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  13:48

  Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri;

  2325184 Numaralı şikayete ilişkin olarak;

  Adidas markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler incelenmek üzere Adidas Firması'na gönderilmektedir. Adidas Firması ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.
  Adidas Firması'nın tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevap vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işleminin gerçekleştirilemeyeceğini,ürün için ise gerekli tadilat işlemininde yapılamayacağını belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımla.

  Evren KARTAL
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  evren@ayakkabidunyasi.com.tr