26 Şubat 2014

Ayakkabı Dünyası'dan Aldığım Yazlık Ayakkabı Ayağımı Terletiyor.

02 ocak 2014 tarihinde Şaşmaz/Ankara bayinizden furrina marka bir yazlık ayakkabı aldım. Ayaklarımda terleme sorunu olmamasına rağmen, klimalı ortamda 22-26 dereceye ayarlı bir oda sıcaklığında ayakkabıyı en fazla 4 saat giyebildim. Ayakkabının yeni olması sebebiyle böyle bir durum olacağını düşünerek 2 defa daha denedim ama yine terleme yaptı.

Bunun üzerine mağazanız aracılığıyla ayakkabımı ürün incelemeye gönderdik. İki defa incelenmesine rağmen ayakkabıda sorun olmadığı söylendi. Netice itibariyle 190 lira verip aldığım ayakkabıyı sadece 12 saat giyebildim. Bu olayda da bir yanlışlık veya çalışanların bireysel hatası olabileceğini düşünerek size yazmak ihtiyacı hissediyorum.

Mehmet 226 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilieri; 2313599 Numaralı şikayete ilişkin olarak; Tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan incelemede ürünün iade kriterlerine uymadığı tespit edilmiştir.Bu doğrultuda ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı bildirir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hzimetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön