18 Haziran 2016

Ayakkabı Dünyası,Ayakkabı İadesi.

1 ay kadar önce Tepe Nautilus mağazasından kızıma 1 adet ayakkabı aldım. Ayakkabı 1 günde kızımın ayağını yara içinde bıraktı. Bunun üzerine aldığım mağazaya gidip ayakkabıyı iade etmek istediğimi belirttim. Mağaza yetkilisi ayakkabıyı hemen iade alamadıklarını ve incelenmek üzere merkeze göndereceklerini belirtip ayakkabıyı benden aldı. 1 ay kadar bekleyip mağazayı telefonla aradığımda mağaza yetkilisi olduğunu belirten kişi "red cevabı geldiğini, üründe sorun olmadığını, iade alamadıklarını" belirtti. Ben de ayakkabıyı istemediğimi, çünkü kızımın ayağını yara içinde bıraktığını belirttiğimde, iade etmek hakkım olduğumu söylediğimde, kendisi son derece laubali bir tavırla, müşteri ilişkileri telefonunu vererek istediğim yere şikayet edebileceğimi söyledi. Firma yetkililerine acaba kendi çocuklarına böyle bir ayakkabıyı giydirirler mi diye sormak istiyorum?

Suzan 226 Okunma

Cevaplar

  • Suzan21 Haziran 2016

    Konuya bakış açınız çözüm odaklı değildir. Tamamen baştan savmak için yapılmış bir dönüştür. Ayakkabıyı iade etmek istediğimiz halde, "ayakkabıda sorun yok" deyip olayı kapatıyor, çözüm sunmuyorsunuz. Değişim yapmak istiyorum, onu da yapmıyorsunuz. Bir daha kesinlikle sizden iğne bile almam, başkasına değil tavsiye, şiddetle kötülemeyi düşünüyorum.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi20 Haziran 2016

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 5751271 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize e-mail yolu ile geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön