28 Ocak 2014 #2260551

Ayakkabı Dünyası'nın Hizmetinden Memnun Kalmadım

Sorunlu ürünümü 14'de teslim ettim. Zaman geçip sorduğumda Ankara'ya haftada bir kez kargo olduğunu söylediler. 13 gün oldu hala incelenmemiş. Ardahan'a 2 günde kargo giderken siz hizmet diye ürün fiyatına eklediğiniz ücret yetersiz eleman yetersiz ama ben sizden sadece ayakkabı değil hizmet bekleyerek dünya dediğiniz firmadan aldım.


Firmanızı satış yapıldıktan sonraki halini göstererek ne kadar yanlış bir karar verdiğimin farkındayım. Çocuğumu sevindirirken üzdüm sizin yüzünüzden yasal süre deyipte eş geçtiğiniz bu süre çeyrek kış ve kış ayakkabısız çok merak ediyorum. Dünya logonuzun yanına Ankara'ya haftada bir kargo yazsanız kim size kargosunu verir inşallah dikkate alır hızlanırsınız.

Abdullah 233 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 2260551 - Ayakkabı Dünyası'nın Hizmetinden Memnun Kalmadım. Başlıklı şikayete ilişkin olarak tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından yasal süresi içerisinde incelenmiş olup, ürünün değişimi uygun görülmüştür. Bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön