17 Ocak 2014

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Yeni Ürün Serviste

Ankara Ayakkabı Dünyası isimli mağazadan Dockers markalı bot satın aldım. Ayağımı topuk bölgesinden kanattığı için ertesi gün ayakkabı dünyası isimli firmaya başvurdum topuk yükseltmesi uygulaması yapıp 1 gün bekletip giyiniz şeklinde bilgi verildi. Bir hafta sonra giydiğimde tekrardan topuk bölgesinde kanama gerçekleşti buna karşılık Ayakkabı Dünyası mağazasına tekrar başvurdum.


Mağaza tarafımıza servise gönderilmesi gerektiğini söyleyip yeni alınan botun 4 hafta içerisinde onarılıp veya değiştirilip teslimatını yapacağını söyleyip ürünü servise göndermiştir. Ürünün acilen ( kış bitmeden ) tarafıma değiştirilip veya onarılıp teslimini talep eder gereğini arz ederim.

Emrah 148 Okunma

Cevaplar

 • Emrah21 Ocak 2014

  Firmanıza ürün kullanılmadan gelindiğinde sizler ürünü onarıp ardından 1 gün beklettikten sonra giyiniz şeklinde bilgi verildiğinden dolayı ürün 1 gün kullanıldı ve topuk kısmında kanamaya sebebiyet vermiştir. Sizlerin onarma işlemini usulsüz bir şekilde yapıp tarafımıza teslim edip ürünü kullanılmış diye nitelendirmenizi firma kalitenize bağlıyorum. Tüketici heyetine başvuruda bulunup görüşmelerimizi kurum üzerinden devam edeceğimizi bilmenizi isterim. iyi çalışmalar ....

 • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi21 Ocak 2014

  Değerli Tüketicimiz, Ürün kullanıldığında mağazalarımızda ürün değişimini hemen gerçekleştiremiyoruz. İlgili şubemiz test süresini beklememeniz için size yardımcı olmaya çalışmış. yapılan onarım işlemi şikayetinizi gideremediğinden firmasına gitmesi uygun görülmüş. Bilgilerinize sunarım. Saygılarımla.

 • Emrah21 Ocak 2014

  Değişim veya iade işlemini sizlere ilk başvurduğumuzda gerçekleştirmek yerine firmanız bünyesinde tadilata sokup yeni ürünü tadilat geçirmiş şekilde teslim ettiniz. Söylediğiniz şekilde değişim ve iade işlemi Dockers markasının karar vereceği şekilde ise bu işlemi neden baştan yapmayıp ayakkabıyı tadilata gittiniz? Ürün daha yeni ve kullanılmamış dolayısıyla bu ürün servise gitmek yerine değişim veya iade işlemi yapmak zorunda değil miydiniz ? Kışı geçirmek için bot alıyorum bu bot arızalı çıkıyor servise gönderip 2-3 hafta bekliyoruz kış bitmeye yakın kullanabiliyoruz!... Bu nasıl bir sistem?

 • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 2241354 - Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Yeni Ürün Serviste. Başlıklı şikayete ilişkin olarak tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda Docker's firmasına gönderilmiştir. Docker's ürün inceleme birimi yetkilileri tarafından incelenecektir. Mağazalarımızda Docker's markalı ürünlerin değişim ya da iade işlemleri Dokcer's ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında vereceği sonuca bağlı olarak gerçekleşmektedir. Bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön