24 Ocak 2014

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Çizme Kayıyor

2 gün önce Erzurum alışveriş merkezi Ayakkabı Dünyası'ndan 128 tl ye eşime aldığım bentini marka çizmenin tabanı aşırı kaygan olduğu için eşim 2 günde 4 kez kayıp düştü. Bugün mağazaya gidip ürünü iade etmek istediğimde çizmenin kaymasının onlarla ilgili olmadığını ürünü alamayacaklarını kaba bir dille söylediler.


Yetkili arkadaşlara soruyorum çizme kışlık bir giyecekse ve bu çizme Erzurum'da satılmasına rağmen paten gibi kayıyorsa ve mağaza ürüne sahip çıkmıyorsa Ayakkabı Dünyası'nın kurumsal kimliği de mi bunu bu şekilde kabul ediyor?

Haktan 194 Okunma

Cevaplar

  • Haktan27 Ocak 2014

    Biraz önce çizmenin üretim hataları dışında iade ve değişim yapılamayacağına dair mail gönderildi. Kışlık çizme diye buz pateni ayakkabısı satmaya devam edin o zaman. Yazıklar olsun!

  • Haktan27 Ocak 2014

    Dalga mı geçiyorsunuz bana hiçbir açıklama yapılmadı. Ne telefonumda cevapsız bir çağrı var ne bir mesaj ne de mail göndermediniz.Biraz ciddiyet lütfen!!!

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 2253852 - Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Çizme Kayıyor. Başlıklı şikayete ilişkin olarak, tüketicimize konu ile ilgili gereken açıklama yapılmıştır. Bilgilerinize sunar,ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön