23 Eylül 2013

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabıyı 3 Ay Giyebildim!

Ayakkabı Dünyası Ankara Sincan şubenizden bir adet ayakkabı aldım. Sadece üç ay giyebildim. Sincan şubenize götürdüğüm zaman ayakkabıyı aldılar. Fabrikaya göndereceklerini belirterek ne arayıp nede sordular.

Üç ay sonra ayakkabı geldiğinde de bu seferde iç kısmı kırılmış bir şekildeydi ve tekrardan verdiğim de bir ay sonra gene yapılmadan gelmiştir. Bu ayakkabı halen yapılmamış bir şekilde teslim ettiler. Gereğin yapılmasını istiyorum. Aksi taktirde şikayetimi tüketici haklarına bildireceğim.

Volkan 103 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 2025710 - Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabıyı 3 Ay Giyebildim! Başlıklı şikayete ilişkin olarak,Tüketicimizin 2012 yılında satın almış ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön