23 Eylül 2013 #2025524

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabıda Fabrikasyon Hatası!

Ayakkabı Dünyası'ndan 140 TL'ye aldığım ayakkabıyı 6 ay olmadan fabrika hatasından dolayı garantiye gönderdim. Kullanıcı hatası diye ürünü geri gönderdiler. Şikayetçiyim. Ürünü 3 defa incelettim, ayakkabıyı hor kullanmışsınız diyorlar. Ayakkabıyı koynuma alıp yatmadığıma pişman oldum.

Emre 94 Okunma

Cevaplar

  • Emre28 Eylül 2013

    ÜRÜN ÜZERİNDEKİ BEYAZ RENKTE METALLERİN BOYALARININ DÖKÜLMESİ NASIL KULLANICI HATASI OLABİLİR BEN ONA ŞAŞIYORUM. TUTUPDA BOYALARI ELİMLE KALDIRACAK HALİM YOKYA AYRICA ÜRÜNÜ ALIRKENDE ÇOK UFAK BOYA DÖKÜLMESİ OLDUĞUNU TARAFINIZA İLETTİM. BOYA DÖKÜNTÜLERİ İLERLEYİNCE ÜRÜNÜ SİZE YOLLADIM SİZİN GEREKÇENİZ ÜRÜNÜ HOR KULLANDIĞIM İÇİN ÜRÜN KABUL EDİLMEDİ. AYAKKABI BU KOYNUMA ALIP YATIRACAK HALİM YOKYA DAHA 4 AY OLMUŞ ÜRÜNÜ ALALI AYAKKABI RESMEN DAĞILDI. ÜRÜN TARAFINIZCA KABUL EDİLMEDİ BENDE SAYGI DUYDUM ŞİKAYET HAKKIMI KULLANIYORUM. MEMNUNİYETSİZLİĞİMİ BİLDİRİYORUM VE GEREKLİ TÜM YERLERE BİLDİRMEYE DEVAM EDECEĞİM SİZDEN ONLARCA ÜRÜN ALDIM ARTIK ALMAYACAĞIM VE ALDIRMAYACAĞIM BUNU BİLMENİZİ İSTERİM. TEŞEKKÜRLER.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi27 Eylül 2013

    2025524 - Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabıda Fabrikasyon Hatası! Başlıklı şikayete ilişkin olarak,Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından üç kez incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön