10 Haziran 2014

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabıda Açılma Oldu

Ortopedik tabanlı olması nedeniyle Ayakkabı Dünyası'ndan 1 çift ayakkabı aldım. 3 ay sonra ayakkabını ön taraflarından açılmalar başladı. Ayakkabıyı aldığım mağazaya götürdüm .21 gün içerisinde dönüş yapılır denildi. 20 gün sonra dönüş yapıldı.


Ayakkabıda kullanılan malzemede ve işçilikte bir kusur yoktur yazılı bir mektupla yırtık ayakkabıları elime verdiler. 42 yaşında yöneticilik yapan ofis ortamında çalışan bir insanım. Çekinmeseler siz bunları kestiniz diyecekler böyle bir şey olmaz. Sattığımız malın arkasında durmalısınız; insanları ne sanıyorsunuz bir daha Ayakkabı Dünyası'ndan alışveriş mi asla kendiniz giyersiniz.

Ergün 821 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; ''2495091'' Numaralı şikayete ilişkin olarak;'' Reebok markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler, ilgili mağazamız aracılığla incelenmek üzere Reebok Firması'na gönderilmektedir. Reebok Firması ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Reebok firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevab vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön