21 Eylül 2013 #2024684

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabı 3 Gün Giyilebildi!

Sincan Ayakkabı Dünyası mağazasından alığım çocuk spor ayakkabısı, yürüme esnasında cırt cırtları açılıyordu. Ayakkabıyı alalı 1 ay oldu fakat 3 gün bile giyemedi. Mağazaya faturası ile başvurdum. Ayakkabıları müşteri hizmetlisine teslim ettim. Üretici firmaya göndereceklerini ve 1 hafta sonra teslim almamı söyledi.


Gidip teslim aldığımda firmanın yazmış olduğu kağıdı ve ayakkabıyı verdiğim gibi değişim olmadan teslim aldım. Yazılana göre şikayetin üretim aşamasından kaynaklanmadığı yazılmış ve ürünün yenisi ile değişim yapılamayacağı tarafıma yazılı olarak bildirildi. 100 TL verdiğim ayakkabıyı oğlum şimdi kullanamıyor.

Zafer 83 Okunma

Cevaplar

 • Zafer19 Ekim 2013

  halen devam ediyorlar.cevap yok iletişime geçmediler.

 • Zafer06 Ekim 2013

  cevabı zaten kağıda yazıp ayakkabı ile geri gönderdiniz.Bunu biliyorum. aynısını tekrar siteye göndermeniz hiç olmamış.

 • Zafer06 Ekim 2013

  ayakkabı dünyasından aldığın nike marka spor ayakkabının fermateksi tutmuyor .yürürken açılıyor bunu aldığım firma müşteri temsilcisi de onayladı değişmesinin gerekli olduğunu söyledi hatta inceledi de ve anlam veremedi halen neden inat ediyorlar anlamadım.

 • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi02 Ekim 2013

  Sayın "Şikayet Var" yetkilileri; 2024684 - Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabı 3 Gün Giyilebildi! Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de şikayetin Nike iade kriterlerine uygun olmadığı, üründe hata bulunmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

 • Zafer29 Eylül 2013

  şikayet var sitesinden 23.09.2013 tarihli e posta da firmanın irtibata geçeceği söylenmiş fakat daha irtibat taraflarından sağlanmamıştır.

 • Zafer29 Eylül 2013

  bence firmaların satışını etkileyen firmaya ürün sağlayan diğer firmaların tüketicilerin sorunları ile doğrudan ilgilenmememsidir.soruna çözüm bulmak istemiyorlar bence.Firmaları zor duruma sokuyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön