21 Nisan 2016

Ayakkabı Dünyası Ürün Kalitesi

Ayakkabı Dünyası nautilus AVM mağazasından dockers marka baharda giyebileceğim bir ayakkabı aldım (eylül 2015 sonu). Ayakkabının sağ tekinin 40-50 gün sonra içerisinden topuk kısmına denk gelen döşemesi parçalandı. Tuzladan Kadıköy'e gitmeye üşendiğim için açıkçası çok üzerinde durmadım. Fakat Mart ayında tekrar 1 ay kadar ayakkabıyı giydim. Bu sefer sağ teki, taban astarı darmadağın oldu, delindi, iç döşeme hasarı abartılı derecede çok aşındı. Sol tekinde de benzer hasar başladı.
İnternetten yaptığım araştırmayla ad, Kartal m1 Real AVM'de şubesine, garanti kapsamında değerlendirilmesi için teslim ettim. 1 hafta içinde, kullanıcı hatasından kaynaklı diye geri iade ettiler bana. Sorun üretimden kaynaklanmıyormuş.
Çok ayıp, 184TL'lik ayakkabı bu kadar kalitesiz olmamalı, zararım karşılanmalı. 70-80tl'lik ayakkabılarım bile 3-4yıl dayanırken, bu ayakkabının 2-3 ayda bu hale gelmesi kötü malzeme!

Mustafa 427 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Ağustos 2016

    Aynı epostayı copy/paste yapıp gönderiyorsunuz. Üretici firma terbiyesizin önde gideni onu anladım, ama küçük esnaf bile böyle malı görünce utanır, abi zararını giderelim der. Sizler de böyle bir anlayış yok, malı sattık, parayı cebe indirdik gerisine karışmayız havasındasınız.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi21 Nisan 2016

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 5349988 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize e-mail yolu ile geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön