03 Şubat 2014 #2271664

Ayakkabı Dünyası Ürün Değişimi Yapmadı

Ankara Optimum Ayakkabı Dünyası'ndan Greyder markalı bir çift bot satın aldım. Bot ayaklarımı morarttı ve ayak tırnağım şu anda siyahlanmış bir halde. Ayrıca botlar bana söyledikleri gibi sıcak tutmadı hatta ayakkabılarımdan dahi çok üşümeye başladım.


Sorunu 6.gün mağazaya bildirdim ve ürün değişimi istedim (para iadesi değil) Ancak oraya müdür diye koydukları garibim ne bana verdiği cevap nede sorunumun çözümüne bir öneride bulunamadı.


Dediği tek şey biz firmaya göndeririz onlar ne derse o başkada birşey bilmem. İsterseniz biz firmanın telefonunu verelim siz firmayla kendiniz görüşün gibi birde cümle kullanıyordu.

Zekiay 177 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; ''2271664 - Ayakkabı Dünyası Ürün Değişimi Yapmadı.'' Başlıklı şikayete ilişkin olarak,tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda Greyder Firması ürün inceleme birimi yetkilileri tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

  • Zekiay05 Şubat 2014

    Bunun üzerine baktım müdür dedikleri kişi benim sorduğum tüm sorulara saçma sapan cevap veriyor ve sorunumun çözümü yerine daha çok sorun çıkarıyor Bende çocuk kucağımda uyuduğu için dediklerini kabul etmek zorunda kaldım ve botları onlara teslim ettim. Aradan kışın en azılı soğukları geçti bizim botlardan haber yok. En sonunda 1 ay sonra botlar geldi gittim aldım aynı botlar ve yaptıkları tek şey kalıba koyup büyütmüşler. Keşke hiç vermeseydim hem soğuklarda işime yaramadı hemde şimdi botlar ayağıma 3 numara büyük olduğu için yürürken takunya gibi ses çıkarıyorlar. Hata benimki ben bu D.......dan ürün aldım. Hata benimki ben bu Ş.......den ürün aldım. Hata benimki be orada olay çıkarıp bunların .....yapmadım Hata benimki ben küçük esnafın kalkınması için gidip onlardan alışveriş yapmayıpta bunlardan ürün alarak bunların daha güçlü olmasına katkı sağladım... Demekki büyük firma olmak daha güvenilir bir firma anlamına gelmiyormuş daha büyük vurguncu demekmiş. Ürünü satana kadar 50 kez takla atıyorlar sorun çıkınca firmayla siz görüşün diyerek işin içinden kaçıyorlar. Demi Müüüüdddüüüürrrrrr.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön