24 Mayıs 2013

Ayakkabı Dünyası Ürün Değişimi!

Ayakkabı dünyasının Kdz. Ereğli şubesinden almış olduğum ayakkabı yan kısımlarında açılma olmasından dolayı ürün değişimi talebinde bulundum ve ürün değişimi onaylandı. Değişim hakkından almış olduğum ayakkabı aldıktan 5 ay sonra tekrar aynı sorun olan yan kısımları açılma yaptı.


Değişim için teslim ettim 2 hafta sonra sormak için gittim ve haftaya gelecek dediler sorduktan 24 saat bile geçmeden ayakkabının kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Bende Kdz. Ereğli şubesine inanmayıp ayakkabıyı bizzat kendim ayakkabı dünyası merkezine yolladım. Ayakkabı dünyası merkezinden beni arayarak ayakkabı kullanıcı hatasından kaynaklanıyor dediler. artık ayakkabı dünyasından almamda aldırtmam da.

Mehmet 684 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Haziran 2013

    değişime gönderdiğim ayakkabım hala gelmediiiiii

  • Mehmet28 Mayıs 2013

    daha önce 2sefer aynı şikayetten dolayı yolladığım ayakkabılar neden değişti o taktirde.. üstelik gönderdiğim ayakkabım gelmedi hala.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1817202 - Ayakkabı Dünyası Ürün Değişimi! Başlıklı şikayete ilişkin olarak,Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda 29.04.2013 tarihinde ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön