27 Ağustos 2013 #1977599

Ayakkabı Dünyası Üretici Firma Reddetmişmiş!

14.02.2013 tarihinde Torium AVM'deki Ayakkabı Dünyası isimli mağazadan bir Adidas marka ayakkabı satın aldım. Lakin ayakkabı sol ayak tekinde iç astarda yırtılma ve ön tarafında açılma tespit ettim.


Bunun sonrasında 29.07.2013 tarihinde Ayakkabı Dünyasına şikayetimi dile getirdim. Kendileri üreticiye göndereceklerini belirtti. 24.08.2013 tarihinde tarafıma iletilen cevap '' talebimin red olduğu ve istersem eğer mağazanın lostra salonunda tamirat için neler yapılabileceği bakılacakmış.''


Benim sıkıntım bu değil ve çözümü de bu değil. Gerekli durumun hemen gerçekleşmesini istiyorum. Zira olmazsa ayakkabıyı mağazaya armağan edeceğim.

Tuğçe 153 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe02 Ekim 2013

    Konu hakkında Ayakkabı Dünyası Torium şubesinin lostra salonunda yapılan tadilat tamamen ayakkabının doğal yapısını bozmuştur. Daha önce dış ve iç hasara bir de tamirattan sonraki kullanma sıkıntısı da eklenmiştir. Şu anda ayakkabıyı kullanamıyorum, ayakkabı dünyasından ayakkabı aldığıma da pişmanım.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1977599 - Ayakkabı Dünyası Üretici Firma Reddetmişmiş! Şikayetine ilişkin olarak, Adidas markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler incelenmek üzere Adidas firmasına gönderilmektedir. Adidas firması ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.Adidas firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevap vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön