19 Nisan 2013 #1753013

Ayakkabı Dünyası Su geçiren Clarks Gore-Tex Ayakkabı!

Firmanın Ümitköy, Ankara mağazasından 2009 yılında 290 TL ödeyerek satın aldığım ömürboyu su geçirmez garantili, Gore-Tex kaplamalı ayakkabım yağmurlu bir günde içine su alıp tamamen sırılsıklam olmuş çorabımı değiştirmeme neden olunca firmaya müracaat ettim. Ayakkabım İstanbul merkeze gönderilerek incelendi ve herhangi bir sorun olmadığına karar verilerek bana iade edildi.


Ne geri alma, ne değiştirme teklifi, ne de bir özür. Sadece iade edildi. Gerçek Gore-Tex korumalı bir ayakkabının basit bir yağmurda su geçirebileceğine inanmadığım için, bana satılan Clarks ayakkabının ve üzerindeki Gore-Tex etiketinin sahte olduğunu düşünüyorum.

Sinan 979 Okunma

Cevaplar

  • Sinan13 Temmuz 2014

    Orjinali İngiliz üretimi olan Clarks firması, kalite timsali diğer markaların da yaptığı gibi işlerini uzak doğuya havale etmiş ve kalite yerine ucuza mal edip daha çok satmayı tercih etmiştir. ABD'deki bir Clarks ayakkabı mağaza yöneticisinin bize söylediği şudur; "eskimeyen bir ayakkabı yapmaktansa, bir iki yılda eskiyen ayakkabı üretmek daha çok işlerine geliyor. Çünkü, o zaman daha çok satıyorlar". Ne kötü.. Üstüne bir de bizim pişkin firmalarımızı koyarsanız çıplak ayakla gezmek en doğrusu galiba..

  • Sinan19 Nisan 2013

    Sattığınız ürünün arkasında duramamanız şikayetimizde ne kadar haklı olduğumuzun net bir göstergesidir.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1753013 - Ayakkabı Dünyası Su geçiren Clarks Gore-Tex Ayakkabı! Clarks markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler, ilgili mağazamız aracılığla incelenmek üzere Clarks firmasına gönderilmektedir. Clarks ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Clarks firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevab vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban Aksancak Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön