30 Mart 2016

Ayakkabı Dünyası Sözde Garanti

Yaklaşık 5 ay önce aldığım Nike Air max st modeli ayakkabı 1 ay kullandıktan sonra tabanında çatlamalar oldu, vaktim olmadığı garantiye götürememiştim. Normalde garantiye bir şey götürmek huyum değildir ama bu hatanın benden kaynaklanmadığı bariz belli olduğu için götürmek istedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda kullanıcı hatasından kaynaklanıyor dediler, ayıp ama ya cidden ayıp ben ayakkabının tabanını nasıl bu şekle getirebilirim ki 1 Ton basınç mı yapıyorum ki çatlama olsun, bu zamana kadar hiçbir ayakkabımın yırtıldığını bile bilmem temiz kullanan biriyim hatta, ayakkabının tabanı kalitesiz malzemeden yapılmış belki benim aldığıma öyle bir şey denk geldi, ama illa müşteriye hata bulacaklar ya bir kılıfına uyduruyorlar işte. Müşteri memnuniyeti için tamir etseydiniz bari. Ürün takip numarası 008*****.

Ayhan 226 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan31 Mart 2016

    Mağduriyetim hala giderilmedi. Benden 21 gün daha beklememi istiyorlar. Ayakkabımı alıp hakem heyetine başvuru yapacağım.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi30 Mart 2016

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 5205028 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize email yolu ile geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön