09 Mayıs 2013 #1787085

Ayakkabı Dünyası Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Ayakkabı dünyasından aldığım; 15 kez bile giymediğim, kullandığımda ise sadece yürüyüş ve gündelik olarak kullandığım futbol felan da yok hani, adidas marka spor ayakkabının içinin astarında yırtılmalar meydana gelmiştir.


Aldığım sincan şubesine gittim ,direk kullanıcı hatası ''değiştirmezler de genede gönderelim '' tarzında bir yaklaşımla başlarından gönderdiler beni , gelmesi 1 ay sürer dediler , bakalım ne olacak. Esnaflığın % 99 u sattığı malın arkasında durmaktır.

Mahmut 72 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1787085 - Ayakkabı Dünyası Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor! Başlıklı şikayete ilişkin olarak;tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda mağazamız tarafından Adidas Firması'na gönderimi yapılarak firma yetkilileri tarafından incelenmeye alınacaktır.Mağazalarımızda ürün değişim işlemleri Adidas Firması ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında vermiş olduğu sonuca bağlı olarak gerçekleşmektedir.Bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön