02 Nisan 2013 #1719734

Ayakkabı Dünyası Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Ayakkabı dünyasından aldığım adidas marka spor ayakkabının derisinde ve içinin astarında yırtılmalar meydana gelmiştir iki defa göndermiş olduğum adidas marka ayakkabının değişimi ve iadesi olmayarak geri dönüş yapılmamıştır.


Bir ayakkabı dünyası müşterisi olarak bu kadar müşteri memnuniyetinin ön planda tutması gereken kurumsallığı olan ayakkabı dünyasının aldığım ürünle ilgilenmemesi beni hukuki yönlere sevketmeye bırakmıştır.

Mutlu 76 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri; 1719734 - Ayakkabı Dünyası Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor! Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Adidas markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler, ilgili mağazamız aracılığla incelenmek üzere Adidas firmasına gönderilmektedir. Adidas ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Adidas firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevab vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban Aksancak Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön