09 Mayıs 2016

Ayakkabı Dünyası Satış Sonrası Hizmet Sıfır!

24.10.15 tarihinde aldığım Snechers marka ayakkabı bugüne kadar sadece yürüyüş parkurunda haftada 2 saat giyilmesine rağmen topuk iç astarı yırtıldı. Fabrikasına gönderildiğimde fabrikasyon hatası olmadığı yönünde yanıt aldım.

Ayakkabının aldığım fiyatı 360- TL ve ne yazık ki yaklaşık 4 ay sonra 260- TL vererek aynı markada başka bir ayakkabı aldım. O ayakkabıyı da şu anda giyinmeye korkuyorum. Ben buraya aldığım o matbu yazıdan sonra ve gördüğüm sayfa dolusu şikayetten sonra 900 karakterlik iade edilmesine dair ikna yazısı yazmanın sizin firmanız için anlamsız olduğuna inanıyorum.

Yapılan bu haksızlığı şu ana kadar yaklaşık 50 kişiye anlattım. Anlatmaya da devam edeceğim. Müşterinin yanında olmayan bir firmadan alışveriş yaptığım için kandırılmış ve tarafı kandırmaya çalışan bir müşteri olarak görüyorum. Bana böyle hissettirdiniz maalesef. Sizin mağazanıza asla bir daha ayak basmayacağım.

Melike 247 Okunma

Cevaplar

  • Melike16 Mayıs 2016

    Firmadan mailime yine ürünlerinin sadece 48 saat giyinmeye dayanıklı olduğunu normal kabul eden ifadelerle, üründe fabrilkasyon hatası olmadığına dair yazı geldi ve uslup çok garip. Türkçe kelime ve yazım kurallarından uzak ciddiyetsiz. Sanki bir arkadaşına yazılıyormuş gibi. Zaten bir önceki mailimde okundu bilgisi istemiştim. Mail okundu bilgisi bile gelmedi. Bu kadar pahalı satılan ayakkabı firmasının bu kadar ciddiyetsiz ilgisiz olmasını bir daha kınıyorum. Her yerde firmanızın ve satın alma gafletinde bununduğum bu scekhers marka ayakkabının bu kötü imajını herkese anlatmaya devam edeceğim. Artık dönüş istemiyorum. Haksız kazancınızı da helal etmiyorum. Yaramasın hayrını görmeyin inşallah... ... .

  • Melike12 Mayıs 2016

    5465737 başlıklı şikayet ile ilgili Ayakkabı Dünyası firması şikayete ilişkin yanıt verildiğini yazmış. Bana o mailde sadece firma adı ve isim bilgisi soruldu. Problemimi çözmediler ki beni muhatap bir kişi aramadı bile. Firmadan halen şikayetim ve ilgisizliklerine dair savunduklarım devam etmektedir. Yalan söylenmesi de bu kadar büyük bir firmaya hiç yakışmıyor. Ne olursanız olun dürüst olun. Yalan ile hiçbir firma ayakla kalamaz. Görüldüğü üzere asılsız ve yanlış bilgi verdiklerini de tarafınıza bildirim.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 5465737 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize email yolu ile geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön