17 Nisan 2013 #1745513

Ayakkabı Dünyası Mağaza Müdürünün İnsiyatif Alamaması!

Çok uzun süre eşime hediye gelen ve hiç kullanılmayan çantanın değişim olup olamayacağı hakkında bilgi almak için izmir optimum mağazasına gittim. Kasiyer tarafından mağaza müdürü aranarak ve uzun süre önce alındığı belirtildi ve kontrol edilerek eğer kullanılmamışsa değişimi olabileceği söylendi.


Bizde ertesi gün ürünü mağazaya götürdük mağaza yöneticisi diye personelle görüştürüldük ve değişim yapılamayacağı cevabını aldık. Çağrı merkezini aradığımızda mağaza müdürünün F. bey olduğunu öğrendik. Mağaza müdürüyle görüştüğümüzde insiyatif alamayacağını ve değişimi yapamayacağını söyledi. Yanıltıldığım için ayakkabı dünyasından tekrar alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Murat 85 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1745513 - Ayakkabı Dünyası Mağaza Müdürünün İnsiyatif Alamaması! Başlıklı şikayete ilişkin olarak, söz konusu ürünün yasal değişim süresinin dolması nedeniyle, ürün hakkında değişim işlemi yapamayacağımızı belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban Aksancak Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön