18 Şubat 2013

Ayakkabı Dünyası Kullanıcı Hatasıymış!

Lafı uzatmak istemiyorum. Ayakkabı dünyasından geçen yılın 4. ayında aldığım ayakkabılar, herhalde özel bir yöntemle üretildiği için yanyana bıraktığım zaman sadece burun ve topuk noktası temas ederek, adeta birer C harfi benzediğinden dolayı 9 . ayda geri götürüp incelenmesini istedim. Gelen yanıt kullanım hatası idi.


Gözden kaçırdıkları nokta vardı deyip tekrar geri yolladım ;tekrar geri gelmiş. Beklemem söylenmişti bekledim bir süre .Yaklaşık 11. ay gibi aradığımda ayakkabılar geldiğini ve değişmediğini söylediler. Arama zahmetine bile girmemişler sağolsunlar. Ayakkabılar hediyem olsun.

Onur 112 Okunma

Cevaplar

  • Onur26 Mart 2013

    Farklı bir cevapta beklemiyordum zaten. O ayakkabılarınızı hak ettikleri yere (Çöp Tenekesine ) atın lütfen.Tek ricam garibana , fakire veripte onları bari mağdur etmeyin.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1638233 - Ayakkabı Dünyası Kullanıcı Hatasıymış! Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön