20 Ocak 2014 #2244988

Ayakkabı Dünyası Kalitesiz Ürün Satıyor

Ayakkabı Dünyası'dan aldığım ayakkabı 4 ay gibi kısa sürede kullanılamaz hale geldi. Ürünü kontrol ettiler fakat sorun benden kaynaklıymış. Keza bu firmadan aldığım bir diğer üründe 1'nci yılını bile doldurmadan tuhaf bir hal aldı. Diğer firmalardan aldığım ayakkabılarımı inanın 6-7 sene olmasına rağmen hala kullanıyorum fakat bu firma için aynısını söylemek mümkün değil.


Mağaza şefi; Sorunun bende olduğunu, eğer buradan aldığım ayakkabılarda sorun yaşıyorsam başka bir yerden almam gerektiğini söyledi. Bu söylemde firmanın ne kadar müşteri çözüm odaklı çalıştığını açıkça beyan ediyor. Ben bir daha kesinlikle bu firmadan birşeyler almayı düşünmüyorum ve çevremdekilere de aldırmayacağım.

Alper 112 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilieri; 2244988 - Ayakkabı Dünyası Kalitesiz Ürün Satıyor. Başlıklı şikayete ilişkin olarak,Tüketicimizin ürünü, 31.12.2013 tarihinde şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan incelemede üründe oluşan deformasyonun iüretim aşamasından kaynaklı olmadığı tespit edilmiştir. Ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı bildirir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hzimetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön