24 Ekim 2015

Ayakkabı Dünyası Garanti İçin Nasıl Bir Arıza Olmalı?

Sikayetvar sitesinden çok memnun kaldım. Bunun için bir şikayetimi yazıyorum. Ayakkabı Dünyası 'ndan oğluma ayakkabı aldım. Kış sonuna doğru idi ve toplamda en fazla 2 ay kadar giyebilmişti. Ayakkabının altı delinmişti. Vaktim müsait olunca firmaya götürdüm verdim. 1 aydan fazla incelemesi sürdü ve geçerli bir şey demeden delik ayakkabıyı geri verdiler. Garanti süresi dolmamıştı. Garantinin geçerli olması için ne gerekiyor acaba?

Mehmet 224 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet14 Aralık 2015

  Sayın Yetkili, 4033569 No.lu şikayetimde eklemiş olduğum test fişi gözünüzden kaçmış olmalı. Ben ayakkabıyı garanti süresi içerisinde getirdim ancak bir şey söylenmedi. E mail ile dönüş sağlıyorsunuz ancak bir çözüme ulaşmıyor. İyi günler.

 • Mehmet07 Kasım 2015

  Hala bir cevap bekliyorum.

 • Mehmet07 Kasım 2015

  Ayakkabı Dünyası aşağıdaki yazıyı yazıp gönderdi. Sonrasında bir şey yok. Yazıya bir cevap yok,! Böyle yazmak ile ne oluyor ki? Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 4033569 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize e mail yoluyla geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla.

 • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi26 Ekim 2015

  Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 4033569 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize e mail yoluyla geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön