02 Eylül 2013 #1989680

Ayakkabı Dünyası Faturası Olan Hediye Çekini Kullanamıyorum!

Nisan 2013'de oğluma Ankamall mağazasından aldığım pandifi arızası nedeniyle iade ettim ve kabul edildi. Mağaza tarafından bana bir yıl geçerli hediye çeki verildi. Maalesef yaz boyunca pandif olmayacağı için şimdi ihtiyacımı temin etmek üzere çeki bulamadım. Sadece faturalarımın arasında aynı gün bana iadenin onaylandığı gider pusulası mevcut. Bu fatura üzerinde verilen hediye çeki numarası ve tutarı mevcuttur. Fakat mağaza ile yapılan görüşmede hediye çeki olmadan asla işlem yapılamayacağı belirtildi.


Ayakkabı Dünyası gibi Kurumsal bir mağazadan ben bir ürün aldım, iade ettim, parasını ödedim. Şimdi faturam olmasına rağmen çek yok diye ödediğim paranın karşılığını alamayacak mıyım?

Sibel 176 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri; 1989680 - Ayakkabı Dünyası Faturası Olan Hediye Çekini Kullanamıyorum! Başlıklı şikayete ilişkin olarak tüketicimiz ile diyoloğa geçilmiş, gerekli bilgi iletilmiştir. Bilgilerinize sunar ,ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban Aksancak Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön