29 Nisan 2013 #1767780

Ayakkabı Dünyası Deforme Oldu!

Ayakkabı dünyası kdz. ereğli bayiisinden aldığım ayakkabımın bir ay bile geçmeden her iki çiftinde de deformeler oluştu. mağaza sorumlusu kişi fabrikaya göndereceklerini ve cevap olarak bana ulaşacaklarını söyledi ama aramadılar bile. kendim gidip sorduğumda da kullanımdan kaynaklı bir problem olmuş.


Yani bir aylık bir sürede ofis işi yapan biri nasıl o ayakkabıyı bozabilir anlamış değilim. ayakkabıyı geri aldım ve sinirim tepeme geldi. Anladığım tek şey türk malı kullanmanın ve kurumsallaşamamış mağazalardan alışveriş yapmanın büyük hata olduğudur. ayakkabı dünyası resmen fiyaskodan ibaret ve kalitesiz ayakkabı satışı yapan bir kasaba kundurcasını geçmemiş.

Fatih 106 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1767780 - Ayakkabı Dünyası Deforme Oldu! Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön