15 Nisan 2013 #1742473

Ayakkabı Dünyası Ciddiyetsizlik!

3 hafta önce Ankara/Kızılay İzmir caddesindeki Ayakkabı Dünyasından Adidas marka ayakkabı aldık. Sadece 2 (iki) kez giyilmesine rağmen ayakkabının üst tarafındaki dikişler attı. Ayakkabı Dünyasına geri götürdüğümüzde İstanbul'a göndereceklerini söylediler. Verdiğimiz tarihten bir süre sonra tekrar uğradığımızda ayakkabıyı İstanbula gönderdiklerini, değişim yapamayacaklarını dikişlerin kullanım hatasından attığını söylediler.


Mağaza müdürüyle görüşmek istediğimizde olmadığını biraz ısrar edince çağıracaklarını söylediler. Mağaza müdürü ise (eğer mağaza müdürü ise) ne yaparsanız yapın ayakkabının değişmeyeceğini tuhaf bir şekilde dile getirdi. Bu Ayakkabı Dünyası firmasına yakışmadı.

Ayten 88 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1742473 - Ayakkabı Dünyası Ciddiyetsizlik! Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Adidas markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler, ilgili mağazamız aracılığla incelenmek üzere Adidas firmasına gönderilmektedir. Adidas ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Adidas firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevab vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban Aksancak Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön