18 Şubat 2013

Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Patladı!

3-4sene önce aldığım Clarks marka ayakkabı kenarından patladı. Sadece özel günlerde giydiğim bir ayakkabı, en fazla elli kere giyilmiştir, zaten ayakkabının durumundan da belli. Ayakkabı dünyasına ayakkabıyı götürdüğümde , çalışanlar az giyildiği için olabileceğini söyledi. Clarks gibi bir markanın ayakkabısının bu kadar giyilmeye patlaması onlara da ilginç geldi.


Ama ne varki fişi olmadığı için bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bu zamana kadar ayakkabı dünyasının düzenli müşterisiydim ve beklentim, kendilerinden aldığım bu ayakkabı için, fişim olmasa da yardımcı olmaları idi. Bu arada fişimi saklamamı bekleyen ayakkabı dünyasının kendisinde en fazla iki senelik fişleri tuttuğunu öğrendim.

Huseyin 127 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri; 1637767 - Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Patladı!Başlıklı şikayete ilişkin olarak, 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun içeriğine göre, tüketicinin satın almış olduğu ürüne ait fiş ya da fatura ibraz zorunluluğu bulunmaktadır. Ayrıca satın alınan ürünün yasal inceleme süresi iki yıl ile sınırlıdır. Bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederim. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön