25 Mart 2013 #1704921

Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Kalmamış!

Yaklaşık 3 hafta önce pazar günü bir ayakkabı beğendik ve numarası olmadığı için optımum 'ayakkabı dünyası' mağazasında çalışmakta olan 'sorumsuz ' personellerinden 'M.' bey sistemden bakıp başka mağaza da göründüğünü söyleyip hafta sonu kalabalığından 3 ya da 4 gün sonra alabileceğimizi söyledi.


Günlerce bekleyişlerimizin ardından telefonla aranıp ayakkabı kodunu yanlış verdiğini ve ayakkabının gelemeyeceğini söyledi . 3 gündür belirli aralıklarla mağazaya gidip ayakkabının gelip gelmediğini sorduk öyle bir sorumsuzluk ki ayakkabının kalmadığını söylediler!! müşteri memnuniyetinin olmadığı müşterilerle ilgilenilmediği bu mağaza da hem mağduriyete düştüğümüz halde kimse ilgilenmedi !!!

Hazel 71 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1704921 - Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Kalmamış! Başlıklı şikayete ilişkin olarak; tüketicimize mailde belirttiği irtibat numarasından ulaşamadığımızı,mail göndermemize rağmen tarafımıza herhangi bir dönüşün yapılmaması sebebi ile konu hakkında herhangi bir işlemin yapılamayacağını belirtirim. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön