04 Nisan 2013

Ayakkabı Dünyası Ayakkabı İadesi!

Ayakkabı dünyasından aldığım ayakkabı deneme esnasında rahatsızlık vermemesine rağmen, sonraki kullanımda ayak tabanlarım da ağrı yapması nedeniyle , mağazaya dönüş yaptım , sonuçta 1 günlük giyilmiş oldu fakat giyildiği için iade kabul edemeyeceklerini söylediler, sonuçta giyemediğim bir ayakkabı var.

Bazı firmalar 2 3 ay giyilse bile iade alabiliyor. iade yapabilmemiz için illa ayakkabıda bir kusur mu olması lazım? ayağımın üst kısmını mosmor yaptı ayakkabı daha nasıl bir kusur olacak ? isterseniz ben 1 gün giyeyim ayağımın aldığı hali bi görün.

Gülbiye 148 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1724757 - Ayakkabı Dünyası Ayakkabı İadesi!Başlıklı şikayete ilişkin olarak,Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön