10 Mart 2014

Ayakkabı Dünyası Ürünü Değiştirmedi.

Ayakkabı Dünyası Ankara Batıkent Carrefour Şubesi'nden 09.02.2014 tarihinde 752686 fatura numaralı bir ayakkabı alımı gerçekleştirdim. Ancak ayakkabıyı giymeye başladıktan sonra sağ ayakkabının eklem bölgesinde kırışma gerçekleşti. Bunun üzerine, Ayakkabı Dünyası'na değiştirilmesi isteğiyle başvurduk. Ancak 03.03.2014 tarihli bildiriye göre, ayakkabının üretim hatası olmadığı belirtildi.

Maalesef daha alındığı ilk haftadan itibaren oluşan kırışıklık ve bunun ayakkabıyı eski göstermesi ve de başvurunun reddedilmesi firmaya olan güvenimi yıkamakla beraber tüketici haklarımın ihlal durumu olduğu inancındayım. Gerekenin yapılmasını arz ederim.

Taha 206 Okunma

Cevaplar

  • Taha12 Mart 2014

    Sayın Kezban Hanım, Üretim hatası olmadığı üzerine yaptığım şikayette cevabınızın da bunu tekrar eden yönde olması maalesef pek de müşteriyi tatmin eden bir açıklama değildir. Bu ayakkabıyı ilk aldığımda ve mağazadayken ayağıma giydiğimde gördüğüm "kırışıklık" üzerine mağaza yetkilisine bu ürünle alakalı bir şikayetin olup olmadığını dahi sorduk. Bunun üzerine herhangi bir şikayet gelmediği belirtildi. Ben de ayakkabıyı bu taahhüt üzerine güvenerek kırışıklığın o anlık bir şey olduğu kanısıyla aldım. Şu anda ise, sadece 1 aylık olmasına rağmen oldukça eski gözüken bir ayakkabım var. Şu noktadan sonra kandırıldığımı düşünerek bir daha Ayakkabı Dünyası'ndan alışveriş yapmayı düşünmemekteyim ve bu olayı da farklı kişilere de "üretim hatası olmayan" sebeplerden ötürü çıkan problemlerden bahsederek firmanız hakkındaki görüşlerimi belirtme arzusundayım. İyi çalışmalar dilerim.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi12 Mart 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 2337264 - Ayakkabı Dünyası Ürünü Değiştirmedi. Başlıklı şikayete ilişkin olarak,Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan incelemede üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön