30 Ocak 2014

Ayakkabı Dünyası Ürün Değişimi Yapmadı!

Bursa Korupark Ayakkabı Dünyası mağazasından oğluma 06.12.2013 tarihinde anaokulunda giymesi için Nike marka ayakkabı aldık. Yalnızca 4 gün sonra, okulun içinde giydiği ayakkabının sol tekinin önünde dikişin 3 cm kadar bir kısmının söküldüğünü farkettik. Mağazaya durumu anlatınca, merkeze göndereceklerini oradan da NIKE markası uzmanlarınca inceleneceğini ve yanıt geleceğini söylediler.

3 hafta sonra yanıt geldiğini ancak üretim/materyal kaynaklı bir kusur olmadığını belirten, antetsiz kaşesiz, isimsiz iletişim bilgilerinin olmadığı, raporu kimin hazırladığının bile yazmadığı, yalnızca ortasında NIKE logosunun olduğu ve altında paraf benzeri bir imzanın olduğu bir kağıt verdiler elimize.

Rahmi 1.028 Okunma

Cevaplar

  • Rahmi'nin Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

    Firmaya ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Tüketicimiz, Ürününüzün değişimi uygun görülmüştür. Bursa şubemizi ziyaret edebilirseniz, ürün değişiminizi gerçekleştirebiliriz. Bilgilerinize sunar, yeni alacağınız ürünün güzel ve sağlıklı günlerde kullanılmasını dileriz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön