Ayakkabı Dünyası Scooter Marka Ayakkabım Boya Veriyor.

Merve K. |

Ayakkabı Dünyası'ndan aldığım Scooter marka ayakkabı çorapla giymeme rağmen ayağımı simsiyah boyamıştır. Firmaya incelemeye gönderilmesi için verdim yaklaşık 1 ay sonra reddedildi denildi. 2.kez gönderme talebinde bulundum. Yine kayıt oluşturdular. 2 gün sonra ayakkabınız geldi diye arandım. Almaya gittiğimde 2 kez verdiğim ürünün World formatında Ayakkabı Dünyası raporu gelmiş. 2.kez gelen rapor ortada olmadığından ötürü gözümün önünde 5 günlük tarih değişikliği ile 2.kez basılarak tarafıma verildi. Raporda üretimimizden kaynaklı olmadığı yazılı. Bu ayakkabıyı Ayakkabı Dünyası üretmediğine göre üretimden kaynaklı olup olmadığını nereden biliyor? Böyle bir firmanın tamamen müşterilerini saf yerine koymaya çalışarak ve bunu bir şey beceremeyerek para kazanma yöntemi kabul edilemez. Gerekli inceleme için her merciye başvuru yapacağım.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve K.
  26 Ağustos
  17:14

  Mail yoluyla dönüş sağlamanız hiçbir anlam ifade etmiyor. Sonuç yok. İnelemeye gönderilmeyen ayakkabıya 3 farklı rapor şeklinde gözümün önünde tarih değişikliği işe sahtecilik yaparak sonuç diye müşteriye sunuyorsunuz. İnceleme sonucunda üretimden kaynaklı olmadığını savunuyorsunuz ve bu şekilde dönüş sağlıyorsunuz. Düpedüz dolandırıcısınız.

 • 26 Ağustos
  10:02

  Sayın Şikayet Var Yetkilileri,

  Scooter marka ayakkabım boya veriyor Şikayet No: 6297607 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize email yoluyla geri dönüş sağlanmıştır.

  Saygılarımızla.