Ayakkabı Dünyası Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor.

Nurettin Ö. |

Ben böyle ilgisiz firma görmedim. Garanti verdikleri ürünlerin arkasında durmamalarından şikayetçiyim. Ayakkabı Dünyası'ndan almış olduğum ayakkabının herhangi bir durumun olması durumda ürünü götürüp yardımcı olabileceklerini söylediler fakat ürünü götürdüğümde ise hiçbir şekilde yardımda bulunmadılar.

Üründen şikayetim; yan taraklarında açılma yaptı, iç topuktaki süngerlerin yırtılması, ayakkabının renginde solma ( Ayakkabı için verdikleri renk tazeleme spreyini kullanmama rağmen ) onunda faydası olmadı. Böyle köklü firmanın bu kadar sorumsuz olabileceğini düşünmemiştim. Kaliteli dedikleri üründe kalitenin k'si bile bulunmuyor. Bir daha asla ayakkabı almayacağım.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurettin Ö.
  21 Ocak
  23:03

  Beyfendi madem kalitelisiniz nerede kaliteniz ayakkabıyla top oynama dediler oynamadık verilen spreyi kullan dediler kullandık ayakkabıyı 20 gün giymedim be milletin rızkıyla oynuyorsunuz yazık nerede markanız nerede şanınız yediğiniz para helal mi?

 • 21 Ocak
  11:15

  Sayın "Şikayet Var" Yetkilieri;

  2247180 - Bu rezalete son verin, Tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan incelemede üründe oluşan deformasyonun üretim aşamasına bağlı kaynaklanmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı bildirir, ilginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımla.

  Evren KARTAL
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hzimetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  evren@ayakkabidunyasi.com.tr