20 Nisan

Ayakkabı Dünyası Sattığı Ürüne Karşı Çok İlgisiz.

Haziran 2016'da kalitesine güvenerek Ayakkabı Dünyası Ankara Sincan mağazasından Nike Relentless 5 model bir spor ayakkabısı aldım. Ürünü sadece hafta sonları ikişer saat giymeme rağmen, ayakkabının iç astarında yırtılmalar, yırtılmaların olduğu yerde içeriden dış malzemede deformeler, ayakkabının iç kısımlarında hatalı üretimden kaynaklanan deformeler oluştu. Ayakkabı Dünyası'na Ankamall mağazasına başvuruda bulundum. Ayakkabıyı incelemeye gönderdiler, inceleme sonucunda red cevabı verdiler. 17.03.2017 tarihinde verdikleri rapor, üretimden kaynaklı bir sorun olmadığı tespit edilmiştir şeklinde olup, bu rapor Şikayet Var sitesi incelendiğinde, şikayeti olan herkese verilen matbu bir cevaptır. Aynı ayakkabıyı bir sefer daha şikayetimi belirten bir yazı ile birlikte tekrar gönderdim. Gelen cevap yine red oldu, üstelik 17.03.2017 tarihli raporu tekrar verdiler. Ayakkabı Dünyası'ndan asla ürün almayacağım.

Serdal 413 Okunma

Cevaplar

  • Serdal 20 Nisan

    ''8293758 şikayet numaralı müşterimize e-mail yolu ile dönüş yapılmıştır '' diye cevap yazıyor. Bu doğru değil, bana kesinlikle mail gönderilmedi.

  • Serdal 20 Nisan

    Ayakkabı Dünyası her zamanki gibi ilgisiz, alakasız kesinlikle mail yoluyla ya da başka kanaldan tarafıma dönüş yapılmadı. Teşekkür ederim

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi20 Nisan

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 8293758 şikayet numaralı müşterimize e-mail yolu ile dönüş yapılmıştır, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön