22 Ekim 2016

Ayakkabı Dünyası Sattığı Malın Arkasında Durmuyor.

Ayakkabı Dünyası Pendik-Viaport şubesinden Temmuz 2016'da aldığım ve aldığım sırada çalışanından Ayakkabı Dünyası'nın kendi markası olduğunu öğrendiğim City Life marka ayakkabıda, henüz 2. giyişimde her iki ayakkabının topuk bölgesinde meydana gelen deformasyon nedeniyle ürünü iade etmek istedim. İade talebim, ürünün 2 kez incelemeye gitmesine rağmen, sorunun üretim aşamasından kaynaklanmadığı gibi saçma bir gerekçeyle 2 kez iade talebim reddedildi.

Sorun üretim aşamasında kaynaklanmamış olabilir, fakat kullanılan kalitesiz malzeme nedeniyle ben bu sorunu yaşadım. Malının arkasında durmayarak 2.iade talebime Ekim-2016 ayındaki dönüşleriyle beraber yaklaşık 3 ay gibi bir süre mağduriyet yaşadım. Şube müdürünün iade talebimi çözemedi ve hiçbir şekilde sorumlu daha üst düzey bir yöneticiye bir türlü ulaşamadım. Ayakkabı Dünyası'ndan yaptığım alışveriş için çok pişmanım.

Cem 1.466 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 6754975 nolu şikayetle ilgili müşterimize e-mail yolu ile dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön