Ayakkabı Dünyası Satış Yapmak İçin Yanlış Beyanda Bulunuyor.

Gökay Ç. |

Ayakkabı Dünyası'ndan almış olduğum ürünün 2 yıl garantili olduğunu söyleyip şahsıma satış yapılmıştır. Ürünü 2 defa kullanmam sonucunda yaşamış olduğun sıkıntı üzerine geri götürüp iade etmek ve değişimde bulunmak istemem üzerine onca para verip aldığım ürünün garantisi olmadığını iddaa edip ne iadesini nede değişimini gerçekleştirememiş bulunmaktayım. Ürünü kendilerinde bırakıp olağan hakkımı tüketici haklarında arayacağımı söyleyip mağazadan ayrıldım.

Etiketler :

Bayi Personel Rahatlık - Kullanışlılık Ürün İade / Değişim Garanti Süre

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökay Ç.
  23 Ocak
  19:40

  kesinlikle yaşatmış oldukları sıkıntıdan dolayı bir daha asla ne giderim nede çevremdekilere öneride bulunurum ciddi anlamda yaklaşık 20 gündür yaşatmış oldukları sıkıntıdan dolayı yırtık ayakkabılarla idare ediyorum asgari ücretle çalışan ne kadar insanlar varsa hep onlar kısacası bizler sıkıntı yaşıyoruz zengin tanınmış birisi olsaydı tutumlarıda yaklaşımlarıda çok farklı olurdu

 • 20 Ocak
  13:25

  Sayın "Şikayet Var" yetkilileri;

  2234820 - Ayakkabı Dünyası Satış Yapmak İçin Yanlış Beyanda Bulunuyor. Başlıklı şikayete ilişkin olarak,Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan incelemede üründe üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir.
  Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımla.

  Kezban AKSANCAK
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28