Ayakkabı Dünyası Satış Sonrası Hizmet Sıfır.

Hulya Y. |

12.01.2015 tarihinde Ayakkabı Dünyası Ankara Kızılay mağazasından 160 TL karşılığında bir adet Hammer Jack bot satın aldım. Botu 3 saat giydikten sonra içine hissedilir oranda su aldığını fark ettim. 13.01.2015 tarihinde tekrar mağazaya giderek şikayetimizi belirttik. Açıklama olarak bize ürünün deri olduğunu ve deri ürünlerin içine su almasının normal olduğunu söylediler.

Bu bağlamda, kış aylarının genellikle yağışlı geçtiğini göz önüne alırsak bu botu vitrine koymalıyım çünkü deridir ve su alır? Bir diğer öneri ise ürünü fabrikaya göndermek istediler, ancak ben nihai tüketici olarak Ayakkabı Dünyası'nı muhatap alırım. Efe Ayakkabıcılık benim muhatabım değildir, bu süreçle uğraşmak da işim değil.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  18:40

  Sayın" Şikayet Var" Yetkilileri;

  2975080 - Ayakkabı Dünyası Satış Sonrası Hizmet Sıfır. Başlıklı şikayete ilişkin olarak, satış niteliğini kaybeden ürünler için değişim yapamamaktayız. Şubemizinde müşterimize belirttiği gibi ürünü incelenmek üzere teslim alabilir, ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmesini sağlayabiliriz. İlginiz için teşekkür ederiz.


  Saygılarımla.

  Kezban Aksancak
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  kezban@ayakkabidunyasi.com.tr