23 Haziran 2016

Ayakkabı Dünyası Pişmanlığı.

Ankara şaşmaz Ayakkabı Dünyası'ndan aldığım Puma süet ayakkabı aldığım hafta rengi soldu değiştirmek için Şaşmaza geri götürdüm ben renk solmasından şikayetçi oldum fakat kasadaki çalışan ayakkabıda açılma diye yazmış 27 gün sonra ben aradım onların araması gerekirken ayakkabı ne oldu diye 4 gün önce ayakkabınız elimize geçti red edildi dedi. Ayakkabıyı tekrar versem 25 gün bir daha bekleyeceğim çalışanın hatasını biz çekiyoruz orada bunu söyledim bizi ilgilendirmez dedi müşteriye saygı sıfır.

Ayşegül 223 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül30 Haziran 2016

    Gelen maili iletiyorum gerçekten çok yardımcı olmuşsunuz... . Değerliymişiz gerçekten. Özetle hiçbir yardımı dokunmadı ayakkabıyı kullanamıyorum... Değerli müşterimiz, ürününüz ile ilgili gerçekleştirilen incelemeler sırasında üretim kaynaklı bir hata tespit edilememiştir. Ürünlerin incelenme süreleri 21 iş günüdür. Dilerseniz inceleme sonucundan memnun kalmadığınızı belirterek ürününüzün daha detaylı olarak tekrar incelenmesi yönündeki talebinizi mağazanıza bildirebilirsiniz. İyi günler dileriz. Image Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 622 70 02 Çalışma saatleri hafta içi 09:00 - 18:00

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi23 Haziran 2016

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri, 5746924 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize e-mail yolu ile geri dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön