Ayakkabı Dünyası Kıbrıs Kısa Sürede Açılan Ayakkabıyı Değiştirmedi!

Deniz K. |

07.03.2016'da tatil için gittiğim Kıbrıs'tan Ayakkabı Dünyası Kıbrıs'tan aldığım Puma ayakkabı tatilimin bitmesine 2 gün kala ön tarafından açıldı. Daha 1 hafta bile olmadan ve sadece yürüyüş için kullandığım ayakkabı için 12.03.2016 tarihinde geri dönüş yolunda mağazaya uğradım, durumu çalışan personele anlattım, fişinin kayıp olduğunu da bildirdim, zaten ayakkabıyı mağaza açılışı olan 10:00'dan önce açılır açılmaz aldığım için beni tanıdılar.

Ayakkabıyı almaları gerektiği ve kontrol için en az 10 gün sürecek bir zaman zarfında Türkiye'ye kontrole göndermeleri gerektiğini söylediler. Bende tatilimin bittiğini mağazadan havaalanına geçeceğimi Türkiye'ye gittiğimde ayakkabıyı yetkili kişilere iletmemin mümkün olup olmadığını söylediğimde mümkün değil dediler. Beni öylece dalga geçer gibi geri gönderdiler. Daha 7 günlük süresi dolmayan ayakkabının değişimini yapmaları gerekliydi.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz K.
  21 Mart
  10:02

  Geri dönüş yaptınız da ne oldu, Kıbrıs mağazanızdaki çalışanınız (yetkiliniz) gibi cevap verdiniz. Daha ayakkabıyı alalı 5. günde ayakkabı açıldı, ayrıca iade falan istemedim, değişimini istedim. Mağazama inceletmeye göndermem gerektiğini bildirmişsiniz. Türkiye'den Kıbrıs'a göndereceğim öylemi. Komik:) Teşekkür oranınız boşuna % 4 değilmiş.

 • 16 Mart
  13:39

  Sayın Şikayet Var Yetkilileri,

  5107381 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize email yolu ile geri dönüş sağlanmıştır.

  Saygılarımızla.