12 Mayıs 2014

Ayakkabı Dünyası Kendisini Haklı Gösteriyor.

1 hafta kullanılmış Reebok marka ayakkabıyı alırken satıcı ayakkabının temizliği ile ilgili hiçbir şekilde bilgi vermeyip satışı geçekleştirmiştir. 1 hafta sonra havanın yağışlı olması sebebiyle çocuk istemeden ayakkabıyı kirletmiştir silinme ile çıkmayacağı için (Kumaş Ayakkabı) yıkamak zorunda kaldık ve ayakkabının kendisinde hiçbir bozulma olmamıştır.

Fakat rengi komple solmuştur üretici firmanın kalitesiz boya kullanmasından kaynaklanan hata yıkandı diye ayakkabı iade alınmamıştır lütfen bu firmadan alışverişlerinizde kendilerini haklı göstermeye çalışan personellerine karşı dikkatli olmanızı benim düştüğüm hataya düşmemenizi rica ederim.

Hüseyin 512 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; ''2445456'' Numaralı şikayete ilişkin olarak;'' Reebok markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler, ilgili mağazamız aracılığla incelenmek üzere Reebok firmasına gönderilmektedir. Reebok Firması ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Reebok firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevab vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön