Ayakkabı Dünyası İadem Kabul Edilmedi!

Siddik G. |

Yenisahra optimum alışveriş merkezindeki ayakkabı dünyasından Adidas marka 160 TL değerinde bir ayakkabı aldım. Bir ay sonra ayakkabının dikiş bölümünde yırtılma meydana geldi. Nedeni ise dikiş atılan yerinde fazla deri kulanılmamasıdır. İade ettim kendilerine, bir ay sonra yani bugün red cevabı aldım ama tamamen üretici hatasıdır. (24. 03. 2013 tarihli 10817 Nolu fatura ürün kodu G42769 NIZZA LO REMO)

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Siddik G.
  28 Mayıs
  17:02

  Bilir kişi kesinlikle fabrika hatası diyor..Adidas'a ayakkabının gönderildiğini düşünmüyorum gönderilmişsede bakılmadığı kesin..ve herkese aynı cevaplar veriyorsunuz,birazcık sorun giderici tavırlar koyun..ayıp be

 • 27 Mayıs
  17:28

  Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri;

  1819255 - Ayakkabı Dünyası İadem Kabul Edilmedi! Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Adidas markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler, ilgili mağazamız aracılığla incelenmek üzere Adidas firmasına gönderilmektedir. Adidas ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.
  Adidas firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevab vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımla.

  Kezban Aksancak
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  kezban@ayakkabidunyasi.com.tr