25 Temmuz 2014

Ayakkabı Dünyası Haksız Kazanç Sağlıyor.

Ayakkabı Dünyası'ndan 95 tl'ye aldığım çantanın üretim sorunu nedeniyle geri alınması sonucu yerine para iadesi yerine bir ürün aldık. Artan bedel geri verilmedi. Yerine 27 tl'lik hediye çeki verildi. Çekin süresinin dolmasına yakın mağazaya yaptığımız başvuruda yetkili kişi süreyi uzattığını söyledi. Bu süre dolmadan mağazadan ürün almak istediğimizde çekin geçersiz olduğunu söylediler.

Müşteri hizmetleri hediye çekleri ile ilgili sistemlerinin değiştiğini söyleyip yardımcı olmadılar. Para ödediğim halde mağaza ürün vermeyip haksız kazanç sağlamıştır. Çözüm bulmayan müşteri temsilcisi bir üst yetkili ile görüştürmedi, çözüm bulmadı. Elimdeki çekin para iadesi yada ürün verilmesi gerekir.

Murat 1.881 Okunma

Cevaplar

  • Murat 01 Ağustos 2014

    haksız kazanç sağlamaktasınız. konuyu tüketici mahkemesine götüreceğim.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Sayın Şikayet Var Yetkilileri; 2589072 - AYAKKABI DÜNYASI ÖDENEN PARALAR KARŞILIĞINDA ÜRÜN SATMADAN HAKSIZ KAZANÇ SAĞLIYOR. Başlıklı şikayete ilişkin olarak; bir yıllık kullanım süresi olan ürün iade çeklerinin, kullanım süresi dolduktan sonra işlem yapamadığımızı bilgilerinize sunarım. Saygılarımla. Kezban Aksancak Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön