Ayakkabı Dünyası Gerekeni Yapmadı.

Mustafa Serhat K. |

Yaklaşık 2 hafta önce aldığım Adidas marka ayakkabı 2 haftada ön tarafında açılma oldu. Kocaeli Outlet Ayakkabı Dünyası çalışanlarına durumu ilettim. Kendileri müdürlerine sorup bize döneceklerini bildirdiler. Yaklaşık 3 hafta ayakkabısız kaldık. Ayakkabı 3 hafta sonunda bir değişiklik tamir vs. olmadan yeniden teslim edildi. Ayakkabı Dünyası sorunu kabul etmemiş. Gereği yapılmaz ise mahkemeye vereceğimi bildiririm.

Etiketler :

Bayi Personel Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Serhat K.
  18 Haziran
  12:45

  Ayakkabi dünyasından Adidas marka ürün asla alınmaz bir kez daha gördük

 • 02 Haziran
  18:26

  Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri;

  2481948 - KULLANICI HATASI OLMAMASINA RAĞMEN GEREĞİ YAPILMADI. Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Adidas markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler, ilgili mağazamız aracılığla incelenmek üzere Adidas firmasına gönderilmektedir. Adidas ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.
  Adidas firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevab vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımla.

  Kezban Aksancak
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  kezban@ayakkabidunyasi.com.tr