Ayakkabı Dünyası Deriye Benzeyen Kağıt Ayakkabılar.

Gülderen Y. |

14/09 tarihinde 129,90 TL vererek deri bir ayakkabı aldım. Satarken bir yıl garantili diye sattılar. Birkaç gün sonra ayakkabı kağıt gibi buruşup deforme oldu. 24/09'da ayakkabıyı geri götürdüm. Kontrol için almaları gerektiğini bir ay içinde yanıt vereceklerini söylediler.

Henüz firmadan yanıt gelmeyince 27/09'da arayarak ayakkabımın akıbetini sordum. Telefondaki kız bana ayakkabının bir sorunu olmadığını söyledi. Fakat ayakkabı elinde de değilmiş! Ne zaman geleceğini bilmiyor. Tüketiciyim ve haklarıma göre bir ürünün azami tamir süresi bir aydır. Bu sürede tamir edilmezse yenisi ile değiştirilmesi icap ediyor. Yani mağaza bana yeni ayakkabı vermek zorunda ama deforme ayakkabıyı kullanmamı söylüyor

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülderen Y.
  03 Ağustos
  19:03

  Siz bana hiçbir şekilde ulaşmadınız. Telefon numaram vardı. Hem satın alırken hem de tamire verdiğimde telefon numaramı bıraktım. Sizden 500-600 liralık alışveriş yaptım. Fişim hala duruyo. Harika bir müşteri kaybettiniz. Pazardan 15 liraya ayakkabı almayı tercih ederim. Zira oda sizin 200 liralık ayakkabınız kadar dayanıyor. Satarken bir yıl firma garantili diye sahte sözler vererek insanları kazıklıyorsunuz. En azından pazardaki adam'abla bu ayakkabı 15 lira ne kadar dayanırsa artık''diyo. Hem pazardan size verdiğim parayla 15 tane ayakkabı alırım. Her biri 1 ay dayansa her ay değişik 10 ayakkabı giyinmiş olurum.

 • 24 Kasım
  13:42

  Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri;

  2782788 - Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Tüketicimizin mailinde belirtmiş olduğu irtibat numarası ile kendisine ulaşılamadığından konu hakkında detaylı bir görüşme yapılamamıştır.Bilgilerinize sunarım.  Saygılarımla.

  Evren KARTAL
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  evren@ayakkabidunyasi.com.tr