Ayakkabı Dünyası Çizmenin Rengi Değişti!

Murat U. |

Keçiören mağazasından kızıma aldığım çizme, sadece birkaç giymeden sonra sol tarafın ön kısmı siyahken ve hiç boyanmadan kahverengiye dönüştü ve bunu kızım farketti. Mağazaya çizmeleri götürdüm ve bu şekilde bu çizme giyilir mi? sorum cevapsız kaldı ve çalışanlardan biri, beni suçlayıcı bir tavırla "zaten bu çocuk çizmesi seneye belki ayağına bile olmayacak" diyerek beni şok etti.

Satarken yıllarca giy, denilen çizme bir anda "seneye ayağına olmaz" oldu.Ürün 2 kez farklı tarihlerde incelemeye gönderildi ve bunun kullanıcı hatası olduğu söylendi. 9 yaşındaki kızım renk
değişimini gördü ama maalesef bu işin uzmanı olan kişiler bunu görmek istemedi.Satış sonrası alakanız bu ise teşekkür ederim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat U.
  09 Nisan
  15:54

  Ürün inceleme biriminiz ürünün neresini inceledi veya gerçekten incelendiğinden emin misiniz?Fotoğraflara bakıldığını dahi düşünmüyorum ama mahkeme bu fotoğraflara mutlaka bakacaktır.

 • Murat U.
  22 Mart
  14:54

  Ben bu ürünü sezon sonu uygun fiyat olduğu için aldım ve çocuk zaten bu kış giymeye başlamıştı çizmeleri.Ancak ne benim yazdıklarım okunmuş ne de ek teki fotoğrafa bakılmış.Ek'teki fotoğrafa bir kez daha bakın lütfen, farkı nasıl göremiyorsunuz.Bu ürün 2 yıl garantili değil mi ayrıca.Sosyal medyada bu fotoğrafları paylaştığım zaman sizlerin göremediğini insanlar nasıl olsa görecekler, ayrıca ilgili firma hakkında hukuki sürecide başlatacağım.

 • 22 Mart
  10:51

  Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri;

  1697359 - Ayakkabı Dünyası Çizmenin Rengi Değişti! Başlıklı şikayete ilişkin olarak,
  18.03.2012 tarihinde Keçiören şubemizden satın alınan ürün, 11.03.2013 tarihinde tüketicimizin şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiştir.Yapılan inceleme de üründe üretim hatası tespit edilemediğinden,
  ürün hakkında iade ya da değişim işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunarım.


  Saygılarımla.

  Kezban Aksancak
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  kezban@ayakkabidunyasi.com.tr