09 Nisan 2013

Ayakkabı Dünyası Burun Kısmında Açılma Oldu!

11.03.2013 tarihinde garantiye gönderdiğim krampon ayakkabım hakkında red kararı alınmış. Sağ ayağımı kullanmakla beraber ayakkabının sol tekinde burun kısmında açılma oldu. Sağ ayağını kullanan birisinin sol ayakkabısının deforme olması hangi garanti prosedürüne girmiyor?

Ürünü garantili satıp da garanti dışı bırakmak bu kadar kolay mı? Garantili ürün satıp olmayan sebeplerden dolayı ürünü kabul etmemek hangi müşteri anlayışına uygun düşer? Sadece halı sahalarda kullandığım bir ayakkabıda nasıl olur da bu kadar kolay açılma meydana gelir.

Osman 51 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1732966 - Ayakkabı Dünyası Burun Kısmında Açılma Oldu! Başlıklı şikayete ilişkin olarak ; Tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda 06.03.2013 tarihinde ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön