21 Ocak 2015

Ayakkabı Dünyası Bir Haftalık Ayakkabı Hem İçine Su Alıyor Hem De Paslandı.

Ayakkabı Dünyası Ankara Etlik mağazasından 180 TL ödeyerek Hammer Jack marka bir bot aldık. Dışarıda 3 saat ancak giyildi. Ayakkabının içi olduğu gibi su doldu. 1 hafta içinde bağcıkların geçtiği demir halkalar paslandı.

Ürünü Ayakkabı Dünyasına götürdük. İnceleme sonunda sorunun ürünün üretim aşamasından kaynaklanmadığı tespit edilmiştir diyerek yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Savunmaları deri ayakkabı su alır oldu. Ayakkabı Dünyası olarak ayakkabı su almaz diye bir garantileri yokmuş. Paslanma için ise hiçbir geçerli mazeretleri yok. Yıllardır Ayakkabı Dünyası müşterisiyim. Bu tavırları ile bir daha Ayakkabı Dünyası'na güvenemeyeceğimi anlamış oldum.

Osman 1.976 Okunma

Cevaplar

  • Osman 21 Ocak 2015

    Şikayet var'ın Hammer Jack ile ilgili şikayetler kısmında benim şikayetlerimin aynıları var. Keşke daha önce baksaydık. Bu ürünü Ayakkabı Dünyası güvencesi ile satıp, sonra da üretim hatası yok deyip kenara çekilmek Ayakkabı Dünyasına yakışmıyor. Merdiven altı bir ayakkabıcı değil sonuçta. Ulaşabildiğim insanlarla 1 haftalık ayakkabı ile ilgili deneyimimi paylaşarak, en azından sevdiklerimin paralarının çöpe gitmemesi için Ayakkabı Dünyası ve Hammer Jack ile ilgili olarak uyarıyorum. Elimden gelen budur.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 2990903 - Bir haftalık ayakkabı hem içine su alıyor hem de paslandı - Başlıklı şikayete ilişkin olarak, tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan incelemede üründe üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön