29 Mart 2013

Ayakkabı Dünyası Ayakkabının Topuk Bölgesinde Delik Oluştu!

Firmadan 10.01.2013 tarihinde reebok marka spor ayakkabı aldım. Ayakkabının iç astarı ve süngeri eridi ve topuk bölgesinde delik oluştu. Firmaya ürünü 10.02.2013 tarihinde geri götürdüm. Bana firma reebok firmasından gelen cevapta ,ayakkabının kullanıcı hatasından kaynaklı olduğunu belirten bir yazı verip değişim yapamayacaklarını söylediler.

Bu ayakkabıyla çok yoğun spor yapan bir insan olsam ve ayakkabıyı bu 1 aylık süreç içerisine 5
defa giydiğimi de düşünürsek benim ayağımda çivi olduğuna dair karar verildi sanırım.Bu şikayeti yazarken amacım ürünlerinizi alırken markalarına ve aracı satıcılara dikkat etmeniz. Hakkımı tüketici hakları mahkemesinde aramaya karar verdim.

Şeref 115 Okunma

Cevaplar

  • Şeref 03 Nisan 2013

    Sayın Evren Kartal; Sizin yazmış olduğunuz cevaba istinaden benim şikayetim giderildi mi ? , bu siteye girenler tatmin oldu mu? yada empati yapacak olursanız sizin başınıza böyle bir şey gelse siz tatmin olurmuydunuz? diye sormak lazım.... Şikayetimi giderin veya gidermeyin hiç umrumda değil...Ben bu ürünü tüketici mahkemesi aracılığı ile alacağımı zaten biliyorum. Siz yada reebok firması marka değerinizi böyle mi koruyacaksınız?Ben bunu merak ediyorum.. Saygılarımla.

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1713079 - Ayakkabı Dünyası Ayakkabının Topuk Bölgesinde Delik Oluştu!Başlıklı şikayete ilişkin olarak;Tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda tarafımızdan incelenmek üzere Reebok Firması'na gönderimi yapılmıştır.Firma yetkililerinin yapmış olduğu inceleme sonucunda üründe üretim aşamasından kaynaklı hata olmaması sebebi ile ürün hakkında değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını belirtirim. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri İlişkileri Yetkilisi T:0 312 278 51 20(7 hat) F:0 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön